Svatby

Cena: 3900 Kč

Termín workshopu: 23. 2. 2019, 10 - 16

Petr Pělucha, jeden z nejúspěšnějších svatebních fotografů, dobře ví, že fotky ze svatby nejsou obyčejná zakázka. Jde o emoce, detail a vyprávění svatebního příběhu...

délka kurzu: 6 hodin

Max. počet osob: 6 - na našem workshopu vás nikdy nebude víc než 6. Zakládáme si na dostatečném prostoru pro vaše otázky, diskuse a praktická cvičení.

Místo konání:  V Jámě 1, Praha 1

Lektor:

Petr Pělucha

Chcete zažít nebo se dokonce stát svatebním fotografem? Nebo vás zajímá tato disciplina fotografie a chcete se  poradit o tom, jaké vybavení je dobré mít pro fotografování svateb? Jak vyfotografovat nevěstu v jakémkoliv světle či místě, aby měla radost, že vypadá krásně? Či vás zajímá, jak komunikovat s klientem před svatbou, během svatby i po ní? Tak právě pro vás je tento workshop připraven. Jak vyfotografovat svatbu, aby i po letech nedělaly fotografie ostudu klientům ani vám? Proč je dobré se s klienty potkat a co dělat, když začne pršet? Proč si vzít náhradní fotoaparát a proč je dobré umět ovládat svůj přístroj?  Otázek je spousta. Odpovědi i zkušenosti máme. Přijďte a posuňte své fotografické řemeslo o kousek dále.
Na workshopu mimo jiné dostanete odpovědi na tyto otázky:
Jak komunikovat s klientem na svatbě?
Jaká výbava je nutná pro fotografování svateb?
Jak fotografovat na deštivé svatbě a jak za plného slunce?
Proč mít náhradní vybavení?
Na co nezapomenout na svatbě?
Kdy a jak používat blesk? Používat blesk na svatbě?
Jak doručit fotografie?
Pózovat či nepózovat novomanželské fotografie?

Reference klientů

24119_100230586685293_8003333_n-custom_crop

Hugo Vitamvas

Chci poděkovat Šárce a Angelovi za kvalitní přednášku o podnikání a marketinku ve fotografii. Přednáška byla skvěle připravená. Kromě toho, že jsem se dozvěděl důležité věci, uvědomil jsem si, kde se dopouštím chyb. Věřím, že mě to posune dál. Doporučuji.

15440516_10206669207928125_3104837289125852794_o

Zuzana Málková

Moc děkuji za příležitost a možnost zúčastnit se fotokurzu pod taktovkou Angela a Šárky. Musím se přiznat, že od té doby se víc dívám, než “cvaknu” a opravdu si hlídám světlo. Díky! Všem tento fotokurz vřele doporučuji, byť fotíte opravdu jen mobilem.  

silvie_lind

Silvie Lind

Jsem rada, ze mam tu cest ucit se s profes., jako je Angelo i s jeho zenou Sarkou. Verim, ze po ukonceni vsech kurzu, odejdu, jako dost zkusena fotografka, ktera se nebude stydet sve fotky publikovat… Vse je mi pri kazdem workshopu dobre vysvetleno a ukazano. Fotokurzy Angelo mohu vrele doporucit.

Jirka-_Jr_-Ruta-custom_crop

Jirka ‘Jr’ Ruta

S Angelem jsem zažil jeden workshop a byl perfektní. Ať už se jednalo o teoretickou část, tak pratické focení, ze kterého několik super fotografií.

Objednávka kurzu Svatby

Naši partneři