Svatby

Cena: 3900 Kč

Termín workshopu: 23. 2. 2019

Čas workshopu: 10 - 16

Petr Pělucha, jeden z nejúspěšnějších svatebních fotografů, dobře ví, že fotky ze svatby nejsou obyčejná zakázka. Jde o emoce, detail a vyprávění svatebního příběhu...

délka kurzu: 6 hodin

Max. počet osob: 6 - na našem workshopu vás nikdy nebude víc než 6. Zakládáme si na dostatečném prostoru pro vaše otázky, diskuse a praktická cvičení.

Místo konání:  V Jámě 1, Praha 1

Lektor:

Petr Pělucha

Chcete zažít nebo se dokonce stát svatebním fotografem? Nebo vás zajímá tato disciplina fotografie a chcete se  poradit o tom, jaké vybavení je dobré mít pro fotografování svateb? Jak vyfotografovat nevěstu v jakémkoliv světle či místě, aby měla radost, že vypadá krásně? Či vás zajímá, jak komunikovat s klientem před svatbou, během svatby i po ní? Tak právě pro vás je tento workshop připraven. Jak vyfotografovat svatbu, aby i po letech nedělaly fotografie ostudu klientům ani vám? Proč je dobré se s klienty potkat a co dělat, když začne pršet? Proč si vzít náhradní fotoaparát a proč je dobré umět ovládat svůj přístroj?  Otázek je spousta. Odpovědi i zkušenosti máme. Přijďte a posuňte své fotografické řemeslo o kousek dále.
Na workshopu mimo jiné dostanete odpovědi na tyto otázky:
Jak komunikovat s klientem na svatbě?
Jaká výbava je nutná pro fotografování svateb?
Jak fotografovat na deštivé svatbě a jak za plného slunce?
Proč mít náhradní vybavení?
Na co nezapomenout na svatbě?
Kdy a jak používat blesk? Používat blesk na svatbě?
Jak doručit fotografie?
Pózovat či nepózovat novomanželské fotografie?

Reference klientů

silvie_lind

Silvie Lind

Jsem rada, ze mam tu cest ucit se s profes., jako je Angelo i s jeho zenou Sarkou. Verim, ze po ukonceni vsech kurzu, odejdu, jako dost zkusena fotografka, ktera se nebude stydet sve fotky publikovat… Vse je mi pri kazdem workshopu dobre vysvetleno a ukazano. Fotokurzy Angelo mohu vrele doporucit.

Veronika-Školová-custom_crop

Veronika Školová

Skvělé, poutavé, dozvěděla jsem se spoustu nových věcí. Pan Purgert je velmi milý a ochotný člověk, který poradí a pomůže!

20994038_10210000622360755_8514596541734921135_n-custom_crop

Jakub David

Děkuji Angelovi, jeho ženě Šárce i celému týmu za velice přínosný fotokurz, který mě posunul zase o krok dál. Angelo je skvělý fotograf a rozhodně má “CO” předat co se týká fotografie tak i myšlenek s ní spojených. Můj dojem z celkové atmosféry a velmi lidského jednání mohu hodnotit “Na jedničku”. Hlavním přínosem pro mě byla hra…

35058402_1966723540027020_1437043147539480576_o

Karel Mohyla

Na Facebooku mohu hodnotit pouze 5 hvězdičkami, ale mělo by jich tu být 10 a já bych dal 12. Workshop byl to skvělý a všem doporučuji. A nezapomeňme na vizážistky, které předvedly umělecká díla a také na překrásné dva mladé lidi, kteří měli trpělivost a s velkou profesionalitou nám umožnili dát začátek k slibné umělecké činnosti.  

Objednávka kurzu Svatby

Naši partneři