Portrét, akt a glamour Strakonice

Cena: 2900 Kč

Termín workshopu: 5. 10. 2019

Čas workshopu: 11:00 - 18:00

Workshop Portrét, akt a glamour Strakonice. V prostorách bývalé textilní továrny Přádelna. Drobné občerstvení zajištěno. Krásné prostory s několika fotostagemi. Profesionální modelky.
Lektoři: Angelo Purgert - portrét, Petr Strbačka - akt a glamour

délka kurzu: 7 hodin s přestávkou na oběd

  • 11:00 - 14:00 workshop  (akt+glamour / portrét)
  • 14:00 - 15:00 přestávka na oběd
  • 15:00 - 18:00 workshop  (portrét / akt+glamour)

Místo konání:
Budova textilní továrny Přádelna
Na Dubovci 140,
386 01, Strakonice

Cena: 2900,- Kč
Pro členy Fotoklubu Praha 15 % sleva

Připravili jsme pro vás celodenní workshop Portrét, glamour a akt - Strakonice v zajímavých prostorách bývalé textilní továrny Přádelna ve Strakonicích. Jedná se o krásné prostory s několika fotostagemi.

Celodenní  workshop bude rozdělen na dvě části a účastníci na dvě skupiny po 6 - 8 lidech. První skupinka účastníků se bude věnovat fotografování portrétů a druhá gramour a aktům. Po hodinové polední pauze si skupiny vymění témata. Drobné občerstvení bude zajištěno po celou dobu konání workshopu.

Vybrali jsme pro vás profesionální a oblíbené modelky a modely. O perfektní líčení se bude starat Profesionální vizážistka Linda Chudomelová.

Alžběta

Jaroslava

Daniela

Honza

Workshop povedou naši zkušení lektoři Angelo Purgert (portrét) a  Petr Strbačka (glamour a akt).

Během celé akce budete mít k dispozici objektivy Tamron, které si můžete vyzkoušet v praxi. Lokace bude vybavena profesionálním studiovým vybavením včetně zábleskových i trvalých světel.

A ukázka z realizací v těchto prostorách:

 

Reference klientů

Veronika-Školová-custom_crop

Veronika Školová

Skvělé, poutavé, dozvěděla jsem se spoustu nových věcí. Pan Purgert je velmi milý a ochotný člověk, který poradí a pomůže!

Josef-Němec-custom_crop

Josef Němec

Angela znám nějaký čas. Jeho fotografická tvorba se mi vždy líbily. Je to profesionál a tak přistupuje nejen ke své práci, ale i k lidu zvídavému, který na jeho přednášky chodí. Zažil jsem ho na pâr akcích v rámci projektu První republika a od té doby se dívám na fotografování jinýma očima. Nikdy mě o ničem nepřesvědčoval,…

Jirka-_Jr_-Ruta-custom_crop

Jirka ‘Jr’ Ruta

S Angelem jsem zažil jeden workshop a byl perfektní. Ať už se jednalo o teoretickou část, tak pratické focení, ze kterého několik super fotografií.

silvie_lind

Silvie Lind

Jsem rada, ze mam tu cest ucit se s profes., jako je Angelo i s jeho zenou Sarkou. Verim, ze po ukonceni vsech kurzu, odejdu, jako dost zkusena fotografka, ktera se nebude stydet sve fotky publikovat… Vse je mi pri kazdem workshopu dobre vysvetleno a ukazano. Fotokurzy Angelo mohu vrele doporucit.

Objednávka kurzu Portrét, akt a glamour Strakonice

Naši partneři