Makro fotografie II

Cena: 2490 Kč

Termín workshopu: 19. 1. 2019, 10 - 17

Viktor Pavlovič tímto workshopem plynule navazuje workshop Makro fotografie I.

délka kurzu: 6 hodin (+ 1h na oběd)

Max. počet osob: 6 - na našem workshopu vás nikdy nebude víc než 6. Zakládáme si na dostatečném prostoru pro vaše otázky, diskuse a praktická cvičení.

Místo konání:  V Jámě 1, Praha 1

 

 

Lektor:

Viktor Pavlovič

Workshop Makro Fotografie II navazuje na  workshop Makro fotografie I a je zaměřen na mírně pokročilé uživatelé. V tomto workshopu  se zaměříme na vysokorychlostní synchronizaci s blesky, expozici světlem a malování světlem.

Ukážeme si jaké nastavení použít při focení dopadajících kapek vody a jak to posvítit.

Podíváme se na techniku malování světlem.

Budeme se důkladněji věnovat technice focus stacking.

Budeme se věnovat úpravám fotografií v Lightroomu a Photoshopu.

Kurzy jsou rozdělené na 3 části:

90 min. Úvod a seznámení s technikou a nastavením

120 min. Focení ve studiu

60 min. Pauza, občerstvení

90 min. Úpravy fotografií

30 min. Závěrečné hodnocení a diskuze

Reference klientů

Josef-Němec-custom_crop

Josef Němec

Angela znám nějaký čas. Jeho fotografická tvorba se mi vždy líbily. Je to profesionál a tak přistupuje nejen ke své práci, ale i k lidu zvídavému, který na jeho přednášky chodí. Zažil jsem ho na pâr akcích v rámci projektu První republika a od té doby se dívám na fotografování jinýma očima. Nikdy mě o ničem nepřesvědčoval,…

Jirka-_Jr_-Ruta-custom_crop

Jirka ‘Jr’ Ruta

S Angelem jsem zažil jeden workshop a byl perfektní. Ať už se jednalo o teoretickou část, tak pratické focení, ze kterého několik super fotografií.

romana-kriz

Romana Kriz

Absolvovala jsem kurz Fotíme mobilem a musím říci, že jsem byla naprosto nadšená. 4hodinový praktický kurz byl nabitý informacemi, teorií i praxí. Před účastí v kurzu jsem nečekala, že bude tak obsáhlý a opravdu užitečný. Kurz všem vřele doporučuji. Velmi mi pomohl a nadmíru překonal má očekávání. Moc děkuji Angelovi a Šárce

silvie_lind

Silvie Lind

Jsem rada, ze mam tu cest ucit se s profes., jako je Angelo i s jeho zenou Sarkou. Verim, ze po ukonceni vsech kurzu, odejdu, jako dost zkusena fotografka, ktera se nebude stydet sve fotky publikovat… Vse je mi pri kazdem workshopu dobre vysvetleno a ukazano. Fotokurzy Angelo mohu vrele doporucit.

Objednávka kurzu Makro fotografie II

Naši partneři