Krajina

Cena: 3900 Kč

Termín workshopu: 3. 11. 2018, 10 - 17

Jiří Stránský, krajinář s nezaměnitelným a snadno rozpoznatelným stylem, vás provede krajinou. Pak teprve poznáte,  jak ji můžete zajímavě zachytit.

délka kurzu: 7 hodin

Max. počet osob: 6 - na našem workshopu vás nikdy nebude víc než 6. Zakládáme si na dostatečném prostoru pro vaše otázky, diskuse a praktická cvičení.

Místo konání:  V Jámě 1, Praha 1

Lektor:

Jiří Stránský

1.díl ze série kurzů na téma krajinářské fotografie.
Na úvodním kurzu se teoreticky připravíme na další již zcela praktické venkovní kurzy. Čeká nás povídání o správném nastavení fotoaparátu, představení nutného i doporučeného vybavení a příslušenství. Objevíme specifika nastavení expozice pro různé situace a denní doby, podrobně se seznámíme se způsoby a pravidly komponování, stejně jako ideálního ostření a lehce si představíme i pokročilejší techniky focení v přírodě. Nemine nás ani úvod do grafických úprav, které k digitální fotografie neodmyslitelně patří. Nad rámec teorie se dozvíte i nespočet tipů a triků z praxe, jak vytvořit opravdu profesionální krajinářské fotografie.

Reference klientů

Miroslav-Franta-custom_crop

Miroslav Franta

S Angelem jsem měl jeden WS. Fotili jsme něco jako 1. republiku a pak ve skanzenu. Pod jeho vedením jsem udělal moc pěkné fotky a dost mě to posunulo, alespoň si to myslím. Angelo je výborný fotograf, jeho fotky , hlavně portréty, mají duši.

Veronika-Školová-custom_crop

Veronika Školová

Skvělé, poutavé, dozvěděla jsem se spoustu nových věcí. Pan Purgert je velmi milý a ochotný člověk, který poradí a pomůže!

12494714_1224990370847879_2574337569284160276_n

Jiří Zeliesko

Dovoluji si tímto poděkovat a vyslovit pochvalu Fotoškole Angelo za workshop, kterého jsem se před pár dny zúčastnil. Manželé Prurgertovi workshop skvěle připravili, rozšířili svůj lektorský tým o další zkušené a známé fotografy pana Romana Sejkota a Filipa Matušínského, zajistili úžasné modelky, modela a také vizážistky a všichni společně nám pak připravili ideální podmínky pro…

romana-kriz

Romana Kriz

Absolvovala jsem kurz Fotíme mobilem a musím říci, že jsem byla naprosto nadšená. 4hodinový praktický kurz byl nabitý informacemi, teorií i praxí. Před účastí v kurzu jsem nečekala, že bude tak obsáhlý a opravdu užitečný. Kurz všem vřele doporučuji. Velmi mi pomohl a nadmíru překonal má očekávání. Moc děkuji Angelovi a Šárce

Objednávka kurzu Krajina

Naši partneři