Krajina – 2. díl

Cena: 3900 Kč

Termín workshopu: připravujeme

Čas workshopu: 10 - 17

Jiří Stránský, krajinář s nezaměnitelným a snadno rozpoznatelným stylem, vás provede krajinou. Pak teprve poznáte,  jak ji můžete zajímavě zachytit.

délka kurzu: 7 hodin

Max. počet osob: 6 - na našem workshopu vás nikdy nebude víc než 6. Zakládáme si na dostatečném prostoru pro vaše otázky, diskuse a praktická cvičení.

Místo konání:  V Jámě 1, Praha 1

Lektor:

Jiří Stránský

2. díl
Druhá část kurz Krajina je zaměřena na praxi, kurzisté si vyzkouší, co se dozvěděli v první teoretické části. Tento kurz bude probíhat v terénu.Pojedeme do oblasti českých hor - místo bude nejpozději 14 dní před konáním kurzu upřesněno. Proto doporučujeme kromě fotograsfického vybavní, také vybavení turistické.

1.díl ze série kurzů na téma krajinářské fotografie.
Na úvodním kurzu se teoreticky připravíme na další již zcela praktické venkovní kurzy. Čeká nás povídání o správném nastavení fotoaparátu, představení nutného i doporučeného vybavení a příslušenství. Objevíme specifika nastavení expozice pro různé situace a denní doby, podrobně se seznámíme se způsoby a pravidly komponování, stejně jako ideálního ostření a lehce si představíme i pokročilejší techniky focení v přírodě. Nemine nás ani úvod do grafických úprav, které k digitální fotografie neodmyslitelně patří. Nad rámec teorie se dozvíte i nespočet tipů a triků z praxe, jak vytvořit opravdu profesionální krajinářské fotografie.

Reference klientů

DSC_0335

Nikol Michalcová

Za vším stála má touha proniknout co nejhlouběji do světa fotografování… A jelikož zastávám názor, že učit by se člověk měl od těch nejlepších, navštívila jsem Fotoškolu Angela Purgerta. Kurzy od amatéra až po profesionála, tedy od A-Z, a bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě. Nejenže Angelo je Mistr fotografie a jeho fotky jsou dokonalé,…

579224_10201658452602854_1084104792_n

Eda Mráček

S Angelem a Šárkou jsme absolvovali kurz focení mobilem. Kurz byl veden ve velmi přítelské atmosfére v moc hezkém prostředí. Zároveň jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí a dostali skvělé tipy jak pro focení, tak úpravu fotek přímo v mobilu. Každému, kdo se o fotografování zajímá moc doporučuji Fotoškolu ANGELO!  

Jitka-Brendlová-custom_crop

Jitka Brendlová

S Angelem spolupracuji již delší dobu na různých projektech. Mohu ho vřele doporučit nejen jako spolehlivého člověka, ale i odborníka ve svém oboru – tedy skvělého fotografa. Můj obdiv patři také jeho originalitě, napadům, a pracovnímu nasazení, bez kterých by se neuskutečnil žádný z jeho velkých projektů,jakým byla např. “První republika”. Bude mi potěšením podílet se…

35800803_10155596504903803_6944680483741499392_o

Marek Veselý

Skvělý workshop!!!  

Objednávka kurzu Krajina – 2. díl

Naši partneři