Lektoři Fotoškoly Angelo patří mezi špičku

Jsme hrdí, že tři naši lektoři patří mezi 103 osobností české fotografie. Jejich práce a umělecký přínos je respektován nejen v České republice, ale také v zahraničí. 

Angelo Purgert zakladatel Fotoškoly Angelo a mezinárodně uznávaný fotograf specializující se na portrétní fotografii. Profesionálně fotí 26 let, získal již 24 mezinárodních ocenění, vyšly mu 4 autorské knihy a počet výstav přesáhl dávno stovku.

Nechte se inspirovat rozhovorem s Angelem na našem blogu:

https://fotokurzyangelo.cz/portret-ti-nic-neodpusti-kazda-malicka-chyba-v-kompozici-estetice-ci-detailu-je-hned-videt/

 

Filip Matušinský – jeden z nejvyhledávanějších reklamních fotografů v Česku specializující se na fashion a glamour fotografii. Na svém kontě má mimo jiné desítky úspěšných reklamních kampaní, několik kalendářů celebrit a charitativních kalendářů. Od roku 2018 je lokálním ambasadorem nejprestižnější značky fotoaparátů Hasselblad pro Českou republiku.

Jak to všechno vidí Filip? Čtěte na našem blogu:

http://fotokurzyangelol.cz/pokud-clovek-foti-hlavne-proto-aby-se-dostal-blizko-k-polonahym-krasnym-holkam-mel-by-si-dat-par-facek/

Roman Sejkot – fotograf s ojedinělým viděním krásy, který získal 3. místo v celosvětové soutěži profesionálních fotografů WORLD PRESS PHOTO. Jeho akty září, jsou až geometricky přesné a přitom rafinovaně vzrušující.

Nechte se okouzlit Romanovým viděním světa a čtěte na našem blogu:

https://fotokurzyangelo.cz/inspiruje-me-stale-zena-a-doufam-ze-tomu-tak-bude-az-do-smrti

 

 

 

Jestli jste dočetli náš blog až do konce, tak víte, že naše kurzy vedou skutečné špičky ve fotografické branži. Nechte se vtáhnout do světa fotografie a získejte know how těch nejlepších fotografů na kurzech Fotoškoly Angelo.