Kurzy pro profesionály – víkendový balíček čtyř kurzů

Cena: 9990 Kč
Termín kurzu: 23. - 24. 3. 2019

Celý balíček kurzů pro profesionály (4 kurzy):  9 990 Kč
Délka kurzů:
víkendový kurz 4 x 4 hodiny (2x4 hodiny v sobotu, 2x4 hodiny v neděli)

Kurzy si můžete samozřejmě objednat i jednotlivě.

Pokročilé úpravy fotografií v PS, sobota 10 - 14 hod
Podnikání ve fotografii, sobota 15 - 19 hod
Výstavnictví, neděle 10 - 14 hod
Autorské právo ve fotografii, neděle 15 - 19 hod

Max. počet osob: 6 - na našem workshopu vás nikdy nebude víc než 6. Zakládáme si na dostatečném prostoru pro vaše otázky, diskuse a praktická cvičení.

Místo konání:  V Jámě 1, Praha 1

Jste profesionál, který se fotografováním živí? Neustálé vzdělávání v oboru je základem růstu. Předáme vám tipy jak podnikat ve fotografii.

Lektor:

Angelo Purgert

Šárka Purgertová

Kurzy v tomto balíčku

Pokročilé úpravy fotografií v PS

Na jedinečném kurzu uznávaného fotografa a zkušeného lektora Filipa Matušinského se seznámíte s výstupním formátem RAW fotoaparátu, používáním masek v editorech, základní retuší pleti a nástrojů pro retuš nežádoucích objektů ve fotografii. Vzhledem k náplni kurzu doporučujeme účastníkům přinést vlastní notebook s nainstalovaným PS.

Podnikání ve fotografii

Připravte se na přednášku s projekcí, praktická cvičení a diskusi, během kterých se dozvíte praktické a zákonné náležitosti podnikání ve fotografii. Zkušení fotografové se s vámi podělí o fungující marketingové tipy a rady, jak získat zákazníky. Kurz doporučujeme především fotografům, kteří uvažují o podnikání ve fotografii.

Výstavnictví

Čeká vás první výstava? Nepovedla se ani ta druhá...Není to tak složité, jak by se mohlo zdát:-) Kurz je určený především zájemcům o pořádání samostatných výstav a je zaměřen hlavně na praktickou stránku věci: Jak a kde pořádat výstavy; Jak výstavu propagovat; Co všechno je nutné zorganizovat a pohlídat... Budete mít taky možnost navrhnout si svou vlastní výstavu.

Autorské právo ve fotografii

Každý umělec si musí umět svou tvorbu ochránit. Na přednášce přecházející v diskusi se dozvíte, co to je a co není autorské právo, jaká práva má fotograf a jaká práva mají jeho klienti a fotografované osoby. Zkušení profesionálové z fotografické braže vám vysvětlí náležitosti licenční smlouvy a postup při odhalení nelegálně užitého vlastního díla.

Počet účastníků

Maximální počet účastníků v jednom kurzu je  6 osob. Dokážeme tak zajistit téměř individuální přístup lektora.

Certifikace

Po absolvování celého balíčku "Kurzy pro začátečníky” získáte certifikát o absolvování, který můžete využívat pro svou prezentaci.

Po absolvování všech tří balíčků (12 kurzů)  obdržíte unikátní certifikát s celkovým hodnocením.

Dárek

Každý účastník jakéhokoliv z 12 kurzů dostane jako dárek čistící sadu Photon Europe a fotografickou publikaci Jiný svět.

Časová dotace

Jeden kurz trvá 4 hodiny, balíček obsahuje 4 kurzy. Vždy máme dost času probrat teorii i vyzkoušet s vámi  všechno v praxi. Takže budete naslouchat, ptát se, fotit, fotit a zase fotit. Seznámíte se také s dalšími členy našeho týmu - vizážisty, stylisty, modely a modelkami, kteří nám budou při workshopech k dispozici.

V každém balíčku (celkem 3 balíčky) jsou zahrnuty 4 kurzy. Kurzy je možné objednávat i samostatně. Kurzy objednané souhrnně (celý balíček) jsou cenově zvýhodněny.

 

Další informace:

Maximální počet účastníků v jednom kurzu (termínu) je  6 OSOB, mimo firemních kurzů.
Každý účastník kurzu dostane jako dárek čistící sadu Photon Europe a fotografickou publikaci Jiný svět.

Místo a průběh kurzu

Kurzy se konají v prostorách paláce U Nováků, ulice V Jámě 1, Praha 1. (100m od stanice metra Můstek). Následujte cedulky FOTOANGELO.
Některá praktická cvičení se konají v okolních ulicích a pracích.
Během kurzu je připraveno drobné občerstvení a nápoje.

Váš lektor

Angelo Purgert

Reference klientů

Josef-Němec-custom_crop

Josef Němec

Angela znám nějaký čas. Jeho fotografická tvorba se mi vždy líbily. Je to profesionál a tak přistupuje nejen ke své práci, ale i k lidu zvídavému, který na jeho přednášky chodí. Zažil jsem ho na pâr akcích v rámci projektu První republika a od té doby se dívám na fotografování jinýma očima. Nikdy mě o ničem nepřesvědčoval,…

35058402_1966723540027020_1437043147539480576_o

Karel Mohyla

Na Facebooku mohu hodnotit pouze 5 hvězdičkami, ale mělo by jich tu být 10 a já bych dal 12. Workshop byl to skvělý a všem doporučuji. A nezapomeňme na vizážistky, které předvedly umělecká díla a také na překrásné dva mladé lidi, kteří měli trpělivost a s velkou profesionalitou nám umožnili dát začátek k slibné umělecké činnosti.  

12494714_1224990370847879_2574337569284160276_n

Jiří Zeliesko

Dovoluji si tímto poděkovat a vyslovit pochvalu Fotoškole Angelo za workshop, kterého jsem se před pár dny zúčastnil. Manželé Prurgertovi workshop skvěle připravili, rozšířili svůj lektorský tým o další zkušené a známé fotografy pana Romana Sejkota a Filipa Matušínského, zajistili úžasné modelky, modela a také vizážistky a všichni společně nám pak připravili ideální podmínky pro…

maria-soltysova

Maria Soltysova

Ucastnila som sa kurzu fotime mobilem. Workshop bol fantasticky! Skvele rady a tipy, ako zaobchadzat s fotoaparatom v mobile, vyuzitie roznych funkcii, o ktorych som ani nevedela, ze ich moj mobil ma ???? Skvele tipy na upravy fotiek priamo v mobile, praca s fotkami a premyslanie pred stlacenim spuste. Sucastou kurzu boli aj velmi prinosne rady z teorie fotenia, prakticke…

Objednávka kurzu Kurzy pro profesionály – víkendový balíček čtyř kurzů

Naši partneři