39134964_483751195430830_4853672095156011008_n

FOTOKLUB PRAHA je otevřená komunita

Léto 2018 se může stát přelomovým nejen pro fotografy ale i obdivovatele fotografie jako takové. Své brány otevírá FOTOKLUB PRAHA a jeho podmínky členství jsou skutečně velkorysé.

V Česku existuje několik fotoklubů, ale často jejich členy spojuje konkrétní zaměření – příroda, letecká fotografie, region nebo si jejich zakladatelé pěstují pel výjimečnosti tím, že své budoucí členy a jejich fotografické renomé před přijetím hodnotí hodnotící komise… U FOTOKLUBU PRAHA bylo hlavní myšlenkou vytvořit společenství lidí, které spojuje láska k fotografii. A jak sám zakladatel, mezinárodně uznávaný fotograf Angelo Purgert, říká:“ Nechceme našim členům diktovat podmínky vstupu do FOTOKLUBU PRAHA. Věříme ve vášeň, zvídavost a touhu růst. Členem fotoklubu se tak může stát každý, kdo propadl kouzlu fotografie, stejně jako já.“

Co znamená být členem FOTOKLUBU PRAHA

 Být členem FOTOKLUBU PRAHA neznamená žádný závazek. Nemusíte plnit fotografické kvóty, prokazovat svou kreativitu a povinně se účastnit akcí, které fotoklub pořádá. Jsme jedinečná komunita fotografů, milovníků focení a fotografie. Fotografování je pro nás vším, a proto jsme pro naše členy připravili řadu zajímavých besed, setkání s významnými osobnosti fotografie, kurzy, workshopy, ateliér v centru Prahy,  společná setkání…“, upřesňuje Angelo a dodává: “ Chceme naše členy nejen vzdělávat, profesně zdokonalovat, ale také inspirovat.“ Členem FOTOKLUBU PRAHA se tak může stát nejen profesionální či amatérský fotograf, ale jednoduše každý, kdo miluje fotografii.

Výhody členství FOTOKLUBU PRAHA

Registrace probíhá jednoduše online. Okamžitě jste členem a můžete čerpat výhody. FOTOKLUB PRAHA pro své členy připravil nejen přednášky a besedy s významnými osobnostmi fotografie, ale získáte také:

  • 15% slevu na všechny kurzy a workshopy Fotoškoly Angelo
  • velké slevy u partnerů FOTOKLUBU PRAHA, mezi něž patří Photon Europe, PICTOART,  Czech Photo Centre a Tamron.
  • za výhodnou cenu si budete moct pronajmout vybavený fotografický ateliér v centru Prahy s proškolením zdarma
  • a benefit, který má nevyčíslitelnou hodnotu – poradenství, odborné konzultace a diskuze v rámci uzavřené facebookové skupiny FOTOKLUB PRAHA

Detaily všech benefitů klubu najdete na https://fotokurzyangelo.cz/fotoklub/

Chybí ti parťák, druhý názor anebo chceš jen sdílet svoje nápady? Přidej se k nám. Registruj se na https://fotokurzyangelo.cz/fotoklub/ a sleduj náš facebook. První setkání už má přesné kontury: 18. 8. 20188 v 18 hod se těšte na besedu s Vladimírem Bruntonem, klasikem mezi českými portrétními fotografy.